Categories
Liidu tegemised

Raskemuusika videote kogumine!

Tere Raskemuusikasõbrad!

Raskemuusikaliit on võtnud enda peale ülesande koguda kokku Eesti raskemuusika muusikavideod YouTube keskkonnas ning jaotada need playlistideks vastavalt stiilile (näiteks “Eesti Punk”, “Eesti Death” jne) ja ajastule (näiteks “Raskemuusika 90-ndad”, “Eesti Raskemuusika 2022” jne).

Tegevuse tulemusena tekib YouTube keskkonda hulk kureeritud playliste mis lihtsustavad muusika loojatel ja muusika kuulajatel üksteist leida!


Selleks palume kõiki bände jagamaks meiega oma muusikavideoid!

Seda saate mugavalt teha siin – Raskemuusika Videote Kogumine

Sobivad nii Youtube lingid kui ka allalaetavad lingid juhuks, kui bändil ei ole olnud mahti Youtube-i videot lisada. Oodatud on videod ka bändidelt, kes enam ei tegutse!


Loomulikult oleme kursis juba loodud playlistidega Eesti Metali kohta Youtube-s ( näiteks Estonian Metal Music Videos ), mis on väga tänuväärsed! Aga meie eesmärk on koguda laiema haardega muusikat (Rock, Punk, Metal, Industrial) ning lasta ka bändidel ise oma videolinke saata, et saada materjali, mis võib-olla ei ole teiste listi koostajate sõelale jäänud või on lihtsalt kahesilmavahele jäänud. Samuti on meie eesmärgiks luua ohtralt pleiliste erinevate kategooriate järgi mis kindlasti suurendavad võimalust Eesti bändidel avastatud saada kasvõi oma kodupubliku poolt! Ning kindlasti teeb see lihtsamaks Eesti muusika jagamise igale raskemuusikasõbrale – a la “Siin on Eesti Punk Rock videod 90ndatest!”.

Sinu,
Raskemuusikaliit.