Categories
Liidu tegemised Raskemuusika uudised

AASTA HÜMN 2023

Juba teist aastat valisid Rock FMi kuulajad Aasta Hümni. 4500 osalejaga hääletamisel võidutses kodumaises arvestuses HND looga “Kõik ei saa korda”. Välismaa lugudest hinnati parimaks Metallica “If Darkness Had A Son”.

Eesti Raskemuusikaliit sai tänu erasektorist tulnud sihtotstarbelisele annetusele välja panna 500-eurose loomestipendiumi Rock FMi Aasta Hümni edetabelis kõige kõrgemale positsioonile jõudnud artistile, kes on Eesti Raskemuusika Liidu liige. Selleks artistiks oli seekord ansambel TERAVMOON!

Täname südamest seda tundmatuks jääda soovinud Liidu toetajat, kes pani välja loomestipendiumi ja loodame, et liidu tegevus inspireerib selliseid toetajaid ka tulevikus!

Aasta korraldajaks valis rokipublik Helitehase Tallinnas. 

Kodumaist AASTA HÜMNi võitjat ootasid ees rahalised preemiad – Eesti Autorite Ühing oli välja pannud 2000 eurot ja Eesti Esitajate Liit stipendiumi summas 2000 eurot, lisaks pani Rock FM omalt poolt välja 2000 euro eest klipireklaami mahtu.
Seda arvesse võttes oli natuke üllatav, kui vähesed bändid tegelikult aktiivselt oma kuulajaid üles kutsusid enda poolt hääletama! Kõik tulemused on siin.